Danışmanlık Hizmeti Alan Kişilerin Yorumları

Resim bulunamadı

ratings_users: 0

ratings_score: 0

ratings_average: 0

Tanıtım Yazıları

19 Haziran 2019

ekledi.

Yorum Yaz

40 kez incelendi.

Kadim Bilgilerin Hakimi Medyum

Medyum denildiğinde ilk akıllara gelen büyü yapan, fal bakan, gelecek hakkında bilgi veren kişiler gelmektedir. Oysaki medyumluk tüm bunların ötesinde doğa üstü yeteneklere sahip, sezgileri güçlü, geçmiş – geleceği sahip olduğu sezgi, yetenekler sayesinde gören ve kadim bilgilere sahip kişilerdir.

 Boyutlar Arası Frekanslar

 Sadece bu dünya ile ilgili bilgilere sahip olmaz ruhsal alemler boyutuna da geçebilen özel kişilerdir. Genellikle trans yöntemini kullanmaktadırlar. Sahip oldukları yüksek enerji ve frekans boyutu ile bilinmeyene, görülmeyene özel yetenekleri sayesinde ulaşabilirler.

 Medyum ali tüm bu özel yetenekler ile donatılmış bir şekilde dünyaya gelmiş ve yıllar içerisinde yeteneklerinin çok daha fazla farkına vararak kendisini daima geliştirmiştir. Kendisinden yardım isteyen danışanlarına sonsuz katkıda bulunmuş, hayatlarını olumlu yönde fayda sağlayabilmiş özel bir kişiliktir.

 Danışmanlık Hizmeti Alan Kişilerin Yorumları

 Kendisinden danışmanlık alan kişiler ise kendisi ile ilgili Medyum yorumları yaparken daima kendilerine kattığı faydadan bahsetmektedirler. Medyum ali’nin insanların hayatlarına kattığı değer asla göz ardı edilemez. Bu noktada kendisi ile görüşen danışanları yorumlarını her zaman olumlu olarak sunmuşturlar.

 Medyumluk asla falcılık ile karıştırılmamalıdır. Medyum özel yetenekler ile donatılmış çok özel insanlardır. Bugün ve yarın hakkında sahip oldukları duru görü ve altıncı his yetenekleri sayesinde bilgi sahibi olabilirler, kendilerine danışan kişileri olumlu yönde yönlendirmeyi başarabilirler.

Etiketler:

Yorum Yaz