Kurumsal Tanıtım Filmi Çekimi

Resim bulunamadı

ratings_users: 0

ratings_score: 0

ratings_average: 0

Tanıtım Yazıları

19 Şubat 2019

ekledi.

Yorum Yaz

34 kez incelendi.

Günümüzde sosyal medya kullanımın artması ile birlikte tanıtım filmi önemi de bir o kadar arttı. Tanıtım filmi ile potansiyel müşterilerinize ulaşarak satışlarınızı %85 oranında arttırabilirsiniz. Tanıtım filmi çekimi ürün veya hizmetlerinizi anlatabileceğiniz, iletişim araçlarının en güçlüsü video ile hazırlanır.

Kurumsal firmalar, tanıtım filmleri ile ürün ve hizmetlerini anlatarak yeni müşterilere ulaşmaktadır. DMR YAPIM, olarak profesyonel ekip ve ekipmanlar kullanarak, en uygun tanıtım filmi fiyatları ile yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Tanıtım Filmi Çeşitleri

Tanıtım filmleri dört alana ayrılır.

Tanıtım Filmi’nin Markalara Faydaları

Yeni ve potansiyel müşterilere ulaşırsınız. Ürünlerinizi çeşitlendirerek son kullanıcıya hitap edebilirsiniz. Hizmetlerinizi anlatmanın en kolay yoludur. Çünkü, sosyal medya kullanımın artması ile birlikte artık herkes evde, işte ve sokakta video izliyor. Ve bu sayı her geçen gün büyük ölçüde artıyor. Tanıtım filmleri, kurumsal firmaların ürün ve hizmetlerini anlatacakları en etki yöntemdir. Tanıtım filmi çekimi ile yeni müşterilere ulaşmakla kalmaz marka değerini ve firma prestijini arttırır. Tanıtım filmi müşterilerin satın alma eğilimini büyük ölçüde arttır. Bu anlamda, firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtım filmi ile anlatmaları çok faydalıdır. Fuar ve çeşitli etkinliklerde tanıtım filmi kullanımı sözlü ürün anlatımından çok daha etkilidir.

Tanıtım Filmi Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Tanıtım filmi fiyatları, yapılması istenen tanıtım filmi tarzına göre belirlenmektedir. Senaryo oluşturulması, metin yazılması, yazılan metine göre seslendirme yapılması, kullanılan ekipman ve ekip tercihleri, tanıtım filminin yapılacağı çekim mekanı, kullanılacak oyuncu/model, 2D veya 3D animasyon modelleme ve bu gibi durumlar yapılacak olan tanıtım filminin fiyatlarını belirlemektedir.

Biz DMR YAPIM olarak müşterimize hazırladığımız tanıtım filmlerini profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çekmekteyiz. Bu anlamda, yapılan tanıtım filmlerinin fiyatları 6.000TL – 85.000Tl arasında değişmektedir. Markanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi tanıtacağınız tanıtım filmi çekimleri için en iyi fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Etiketler:

Yorum Yaz