Yelken Bayrakları

Resim bulunamadı

ratings_users: 0

ratings_score: 0

ratings_average: 0

Tanıtım Yazıları

18 Haziran 2019

ekledi.

Yorum Yaz

42 kez incelendi.

Bayrağınız Reklamınız Olsun

Reklam sektörünün önemli bir unsuru da sembol haline getirilen markadır. Marka çeşitli semboller aracılığı ile müşteri hafızasına hızlıca kazınmaktadır. Şüphesiz bayrak ve bayrak türleri en önemli sembolleştirme aracıdır. Yelken bayrak, makam bayrakları, gönder bayrağı gibi çeşitleri bulunur.

 Yelken bayrakları son zamanların en moda türü olup istenilen boyutlarda hazırlanması mümkündür. Gemi yelkenlerinin andırdığı için bu ismi almıştır. Yelken türü bayrakların sabitleştirici ayağına su veya kum doldurarak bayrağı istediğiniz yere dikebilirsiniz. Oldukça havalı ve elit bir görünüm kazandırmaktadır. Saydam, yarı saydam ve çift yönlü olarak hazırlanabilmektedir. Bayrak mevsimsel etki ile yıprandığı zaman sadece bayrağı yenileyerek tasarruf etmiş olursunuz.

 Makam bayrakları tür olarak masa üstü tipi ve ayaklı büyük boy olarak ikiye ayrılır. Özel tasarımları ile şık bir mekan görüntüsü vermektedir. Genellikle biri Türk bayrağı diğeri ise işletme logosu olacak şekilde çiftli tercih edilir. Bu bayrakların en önemli özelliği ise her zaman bir kalıp şeklinde düz dik parlak ve ütülü görünmesidir.

 Gönder bayrakları da diğerleri gibi istenilen şekil ve boyutlarda üretilebilmektedir. Gönder bayrakları da genellikle şirket logosunun yanında Türk bayrağı da tercih edilir. Gönder bayrağı, yere sabitlenmiş bir direğe makara ve ip aracılığıyla bayrağın göndere çekilmesini sağlar. Daha ok kamu kurum ve kuruluşlarında tercih edilse de kurumsallaşan ve kurumsal bir kimlik görünümü kazanmak isteyen ciddi iş yerleri tarafından da sıkça tercih edilir.

 Reklam amaçlı bayraklar size kurumsal bir ciddiyet kimliği vermenin yanı sıra, akıllarda kalıcı iz bırakır ve marka değerinizi yükseltir. Ayrıca uzak mesafelerden de hemen fark edilmenizi sağlar.

Etiketler:

Yorum Yaz